Katalog

ZEMĚDĚLSTVÍ

Výpis firem

Doporučujeme
Fotografie firmy

Beránek Jiří

32, Rýmařov, 79351

Naše firma Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.. Dodávka, produkty rostlinné a živočišné výroby.

http://www.stranske.websnadno.cz/ +420 728 923 830
Doporučujeme
Fotografie firmy

AGROPT spol. s r.o.

173, Pačlavice, 76834

Společnost se specializuje na sklizeň cukrovky a s tím související služby. Touto činností se zabýváme už více než 18 let. Moderní zázemí a zkušený tým odborníků nám umožňuje poskytovat služby k maximální spokojenosti všech našich zákazníků. Využíváme sklízecí stroje německé značky HOLMER které jsou zárukou spolehlivosti a kvality. Moderní a chytrá řešení, která nabízejí nejnovější stroje této značky, nám umožňují v kombinaci s odborností našich zaměstnanců být stále krok před konkurencí a vylepšovat kvalitu našich služeb.

www.agropt.cz 602 420 867
Doporučujeme
Fotografie firmy

Václav Sedláček

33, Okrouhlá, 35002

Ekofarma Jedlová se věnuje chovu gaskoňského skotu. Celý chov a údržba pastvin bez používání herbicidů probíhá v podmínkách ekologického zemědělství. - Pěstování obilí v biokvalitě : Protože také naše rostlinná výroba podléhá ustanovením ekologického pěstování, produkujeme v biokvalitě také obilí. - Vlastní honitba : Naše farma hospodaří také ve vlastní honitbě. V honitbě žije zvěř srnčí,černá a drobná srstnatá i pernatá. Zájemcům o myslivost nabízíme možnost odlovu černé i srnčí zvěře. - Naše mlékárna v Chebu zpracovává kvalitní kravské mléko z vlastního chovaného stáda dojného skotu.

www.ekofarmajedlova.cz +420 602 476 903
Doporučujeme
Fotografie firmy

Ludvík Lexa

Chotíkovská 218/27, Plzeň, 31800

Naše společnost se zaobírá výrobou a zpracováním zemědělských produktů, prodejem krůt, prasat a obilí. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

+420 739 254 274
Doporučujeme
Fotografie firmy

KM WOOD s.r.o.

Sokolovská 231/35, Praha, 18600

Naše společnost nabízí svým zákazníkům komplexní služby spojené s vlastnictvím lesa. Jedná se o nákup či prodej dřeva, odbornou správu lesa dle lesního zákona, veškeré služby spojené s těžbou, zakládáním, pěstováním a ochranou lesa. To vše včetně dodávky potřebného materiálu. Máte-li dřevo k prodeji, jsme připraveni jej okamžitě vykoupit za maximální tržní ceny. Rychlost a pružnost řešit přání klienta, Vysoká kvalita dodávaných služeb, Nízká cena služeb, Slevy při dlouhodobé spolupráci, Výkup dřeva za vysoké ceny, platby ihned, Výkup lesních pozemků za výhodných cen.

www.tezbadreva.cz +420 602 192 512
Doporučujeme
Fotografie firmy

Trio - D spol. s r.o.

Chotíkovská 161/23, Plzeň, 31800

Firma Trio-D spol. s r.o. zahájila svou činnost v srpnu 1991 prodejem kompletního sortimentu barev, laků a fermeží, stavební chemie a potřeb pro řemeslníky. Společně s vybudováním nových skladovacích prostor mohla firma doplnit chybějící nabídku o dezinfekční a konzervační prostředky, silážní plachty a potřeby pro chovatele. V roce 2011 doplnila firma Trio-D spol. s r.o. svou stávající činnost v oblasti osiv a sadby o ucelenou semenářskou činnost od množení osiv po jejich finalizaci. V současné době může firma Trio- D díky vysoce profesnímu přístupu poradenského týmu nabídnout našim zákazníkům komplexní řešení jejich problémů.

www.trio-d.cz +420 377 823 225
Doporučujeme
Fotografie firmy

HANAGRAIN J.T.J. s.r.o.

Dvořákova 1772/17, Přerov, 75002

Váš obchodní partner se zemědělskými komoditami. Specializace na Výkup / export a Nákup / import Vykupujeme rostlinné produkty českého, případně slovenského zemědělství, které exportujeme do zahraničí, zejména našim hlavním obchodním partnerům v Německu anebo je zobchodujeme v tuzemsku. Jedná se zejména o krmné a potravinářské obiloviny, slunečnici, sóju, řepku, pšeničné otruby, pšeničnou slámu apod. Dovážíme však i jiné komodity podle situace na našem trhu, například potravinářské žito, sójové boby toastované, citrusové pelety, apod. Od tuzemských a zahraničních výrobců zajišťujeme dodávky řepkových extrahovaných šrotů, řepkových expelerů, sušených kukuřičných lihovarských výpalků (DDGS), cukrovarských sušených granulovaných řízků (SBPP), slunečnicových extrahovaných šrotů, slunečnicových expelerů apod.

www.hanagrain.cz +420 602 783 656
Doporučujeme
Fotografie firmy

Pavel Zelený

216, Lučina, 73939

Zpracovatelská služba vlastního ovoce, vymoštování kvašení a následné pálení, krouhaní a následné pálení, hotový kvas od zákazníka, moštování a pasterizace moštu. NOVINKA - JABLEČNÝ MOŠT v BAG IN BOXECH PASTERIZOVANÝ, 100% JABLEČNÁ ŠŤÁVA - Stáčeno do BAG IN BOXU - sáček v krabici s výpustným ventilkem pasterizovaný mošt z dovezených jablek 20korun/litr, pasterizovaný mošt z našich jablek 25korun/litr Mošty plníme do 3l, 5l, 10l., Záruka 6 měsíců od naplnění do BAG IN BOXU.

https://palenice-lucina.webnode.cz +420 724 074 051
Doporučujeme
Fotografie firmy

P + D ABIES, s.r.o.

Harantova 55, Hořice, 50801

Sháníte dokonalý vánoční stromeček, který navodí krásnou vánoční atmosféru? Nenechávejte nákup na poslední chvíli a obraťte se na nás. Jsme specialisté na vánoční stromy. Hlavní naše práce je pěstování vánočních stromků. Zaměřujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej stromků z našich plantáží. Nabízíme široký sortiment stromků jako je jedle, smrk, smrk pichlavý a borovice. Na jaře a na podzim také nabízíme jejich sazenice. Součástí našich služeb jsou i doplňkové služby a sortiment.

https://vanocnistromky-horice.cz +420 775 218 227
Doporučujeme
Fotografie firmy

Martin Plachta

155, Lomnice nad Popelkou, 51251

Poskytujeme služby v lesnictví, kde se soustřeďujeme na zákazníka a jeho maximální spokojenost. Zákazníka informujeme při spolupráci od A do Z. Veškeré služby jsou poskytovány s profesionálním jednáním, které vychází z odborného lesnického vzdělání s 24 letou praxi. Služby: TĚŽBA DŘEVA, PŘIBLIŽOVÁNÍ DŘEVNÍ HMOTY, VYVÁŽENÍ A ODVOZY DŘEVA, LESNÍ ŠKOLKA, PĚSTEBNÍ ČINNOST, VLASTNÍKŮM LESA NABÍZÍME : POŘEZ PRO VLASTNÍ POTŘEBU VLASTNÍKA, ODBORNÁ SPRÁVA LESA S LICENCÍ ODBORNÉHO LESNÍHO HOSPODÁŘE, PRODEJ VYTĚŽENÉHO DŘÍVÍ, LESNICKÉ DOTACE

http://www.vseproles.cz +420 604 245 057
© 2018 | Firemní portál firem | Všechna práva vyhrazena