Katalog

STROJÍRENSTVÍ

Výpis firem

Doporučujeme
Fotografie firmy

Miroslav Kedršt

Kloboučnická 1628/9, Praha, 14000

OSOBNÍ DOPRAVA: vyhlídkové okružní plavby, pronájem lodí, pronájem parníku, rodinné oslavy, svatby, podnikové večírky také s možností zajištění rautu. TECHNICKÁ PLAVIDLA: přeprava techniky a materiálu, pronájem palubových nosičů až do 50 tun nosnosti, pronájem pontonů pro nejrůznější akce (reklama, diskotéka, hudební vystoupení a mnoho dalších…), poradenství v oboru lodní doprava. Remorkéry pro práci v mělkých vodách.

www.vzk-kedrst.cz +420 602 619 791
Doporučujeme
Fotografie firmy

ISOTEP s.r.o.

Královéhradecká 1089, Ústí nad Orlicí, 56201

Centrální vysavače Jsme nezávislým dodavatelem centrálních vysavačů po celé ČR. Centrální vysavač mění přístup ke každodennímu uklízení. Je všestranný a velmi prostý v použití. Centrální vysavač je tichý a nešpiní se. Zefektivňuje proces vysávání a pomáhá udržovat čisté a zdravější životní prostředí. Před počátkem používání systému centrálního vysávání je nutné se seznámit s touto instrukcí. Znalost správného způsobu používání systému umožní mnohaletou bezproblémovou práci s vysávací instalací.

https://www.centralni-vysavace.com +420 736 503 684
Doporučujeme
Fotografie firmy

Autodoprava Nový s.r.o.

627, Hejnice, 46362

Autodoprava a zemní práce Vybavení: 1x stavební stroj CAT 315D (lopaty 80, 130 a 200 cm svahovka) , 2x stavební stroj JCB 3CX 4x4 (lopaty 30, 40, 60, 80, 90 a 150 cm svahovka), 1x nákladní automobil MAN 4x4 (3 str. sklápěč), 2x nákladní automobil MAN 6x6 (3 str. sklápěč + možnost valníku) Nabízíme: bagrování, výkop a nakládka Liberec, Jablonec, Frýdlant a Raspenava Přípravné práce pro stavby, hrabání základů, bazénů a septiků, skrývky ornice, hlušiny, zeminy, výkopové práce, terénní úpravy, návrhy, realizace a úpravy zahrad, paletyzační vidle, úklid a odvoz sněhu, odvoz sutí, přeprava a navážení sypkých materiálů, přeprava různých nákladů, doprava štěrku a písku

http://www.adnovy.cz +420 603 582 146
Doporučujeme
Fotografie firmy

Jiří Černý

Býkev 1, 276 01 Mělník 1

Nabízíme služby v rámci opracování kovů... V tomto odvětví máme dlouholetou praxi. Naše výrobky využívají renomované firmy v ČR i zahraničí. Na kvalitu a přesnost naší práce klademe velký důraz. Způsoby zpracování: svařování pod ochranou CO, soustružnické práce, opracování CNC, kusová/individuální výroba, sériová výroba prvků, plotové díly, plotové brány, a samozřejmě spoustu dalšího... Zajištění povrchových úprav: Práškové lakování, Zinkování, Ošetření antikorozním základovým nátěrem,

http://www.cernokov.cz +420 607 637 069
Doporučujeme
Fotografie firmy

AWAC, spol. s r.o.

Michelská 18/12a, Praha, 14000

Společnost AWAC, spol. s r.o. Hlavní činností je poskytování služeb v dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem a mimo jiné provádíme montáže a servis řezacích pracovišť. Dodáváme náhradní díly a spotřební materiál pro řezací pracoviště. Jsme dodavatelem CNC strojů MicroStep na dělení materiálu laserem, plazmou, vodním paprskem, autogenem a vysokootáčkovým vřetenem. Převážnou část našich dodávek tvoří speciální aplikace uvedených technologií. Jedná se především o stroje vyvinuté pro úkosové řezání plechů trubek, profilů, kopulí, kolen, vrtání, zavitování, zahlubování atd.

https://www.awac.cz +420 602 219 931
Doporučujeme
Fotografie firmy

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

U Trati 1387, Vratimov, 73932

Společnost byla založena za účelem poskytování služeb v oblasti údržby stávajícího technologického zařízení, ale i při instalaci nového technologického zařízení, a to v oborech: zámečnictví , výroba a montáž ocelových konstrukcí dodávka a montáž potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry, kondenzátu, topení, zemních a technických plynů zaměření jeřábových drah vč. následné rektifikace , opláštění budov a hal sendvičovými panely a skládaným pláštěm stěhování tg. zařízení – lisy, tg. linky, stroje apod

https://masservice.cz +420 739 094 599
Doporučujeme
Fotografie firmy

FENOZA s.r.o.

Svat. Čecha 360, Zlín, 76001

FENOZA s.r.o. - Specialista na technologie dělení kovů Již řadu let se specializujeme na dodávky a servis vysoko-produkčních dělících kotoučových a pásových pil EVERISING na ocel a neželezné kovy. Dodáváme také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Jsme také výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

https://www.strojni-pily.eu +420 730 158 344
Doporučujeme
Fotografie firmy

Zbyněk Pokorný

358, Kněžmost, 29402

Zabýváme se klasickou a ozdobnou kovovýrobou, kterou vyhotovíme přesně podle vašich představ.. Orientujeme se především na klienty v okrese Mladá Boleslav, ale v případě zájmu zajistíme realizaci zakázek po celé České republice. Naším současným klientem je automobilová špička Faurecia. Svou práci děláme poctivě a svědomitě. Proto vás o kvalitě našich výrobků může přesvědčit celá řada spokojených zákazníků. Dbáme na to, aby naše výrobky byly nejenom estetické, ale hlavně dlouho vydržely. Díky využití moderních technologií se můžete spolehnout na mimořádně vysokou odolnost.

https://www.kovovyrobapokorny.cz +420 606 350 353
Doporučujeme
Fotografie firmy

Daniel Havran

28, Krásný Les, 36301

Zámečnictví Havran vyrábí nerezová schodiště a zábradlí, ocelová schodiště, automatické posuvné brány, branky, ozdobné ploty a další jiné kovové výrobky dle Vašich přání. Naše Zámečnictví má dlouholetou tradici od roku 1997 zaměstnává spolehlivé řemeslníky. Máme plně vybavenou dílnu, ve které při výrobě používáme kvalitní materiály. Naši prioritou je spokojený zákazník. Probereme s Vámi Vaše požadavky a zdarma Vám poradíme při výběru ideálního řešení. Na zakázku pracujeme i s hliníkem a nerez materiálem.

http://www.zamecnictvihavran.cz +420 603 368 092
Doporučujeme
Fotografie firmy

Karel Zajíček

35, Mokrá-Horákov, 66404

Specializujeme se na žárovzdorné výrobky, žárovzdorné koše. Dále vyrábíme reklamní stojany, cedule, sloupy. Povrchová úprava komaxit, pozinkování. Žárovzdorné výrobky - koše ze žáruvzdorných materiálů na chemickotepelné zpracování součástek. Všechny zámečnické práce a kovovýroba, svařování TIG, stříhání a ohýbání hutního materiálu, stavební zámečnictví, schodiště, zábradlí, mříže, ocelové konstrukce. Provádím stavebně zámečnické práce. Naše služby: zámečnické práce, reklamní stojany, billboardy, cedule, sloupy, schodiště, zábradlí, koše a další

+420 602 507 582
© 2018 | Firemní portál firem | Všechna práva vyhrazena