Katalog

SLUŽBY, OBCHOD A PRODEJ

Výpis firem

Doporučujeme
Fotografie firmy

Internet Olomouc

Brněnská 40, Nová Ulice, Olomouc, Česko

Připojení optického, kabelového i bezdrátového připojení k internetu. Nabízíme digitální i kabelovou televizi. Zajistíme ideální připojení na Vámi uvedené adrese. On-line objednání i poptání internetu.

https://www.internet-olomouc.cz +420 777107215
Doporučujeme
Fotografie firmy

Diamond public s.r.o.

Žďár nad Metují, Žďár nad Metují, Česko

Zajištujeme reklamu pro firmy na googlu ads, skliku, instagramu. Poskytování internetových služeb.

725654966
Doporučujeme
Fotografie firmy

Národní památkový ústav

Zámecká 1, 679 72, Kunštát

ZÁMEK KUNŠTÁT: Založení Kunštátu je spjato s osobou Kuna z Kunštátu, příslušníkem významného moravského panského rodu, jenž v dějinách zemí Koruny české sehrál zcela mimořádnou úlohu a pocházel z něho jediný volený český král z řad šlechty – Jiří z Kunštátu a z Poděbrad. Okruhy: Reprezentační prostory jižního křídla (základní okruh), V erbu tří pruhů (základní okruh), Hrad (výběrový okruh), Život na středověkém hradě I (mimořádný okruh), Život na středověkém hradě II (mimořádný okruh)

www.zamek-kunstat.cz/cs +420 516 462 062
Doporučujeme
Fotografie firmy

Andrea Maderová

Opavská 711, Hradec nad Moravicí, 74741

Široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv pro psy,kočky,ryba,hlodavce a ptáky. Prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata jako slepice,králíky. Také prodej vitamínů, krmítek, napáječek. Prodej akvárií i zhotovení akvárií na mírů. Pokud na prodejně nenaleznete vaší značku jsme schopni vám jí objednat. Stálému zákazníkovi je na celý pytel granulí poskytovaná sleva 5%

www.zahradnitechnikahradec.cz +420 553 783 130
Doporučujeme
Fotografie firmy

Petr Bílek

Vítězná 390/51, Karlovy Vary, 36001

Internetový prodej rytého skla či keramiky. Nabízíme sklenice, půllitry, vázy, i jiné skleněné tvary. K příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, maturitní plesy, nebo jiná výročí.

www.vyrocisvatby12.cz +420 60 556 1804
Doporučujeme
Fotografie firmy

David Paleček

Na návsi 42, Prace, 66458

Tesařství: Naše firma funguje od roku 2000. Máme za sebou opravy a nové vazby kostelů, rodinných domů, pergol, zahradních domků a jejich kompletní výrobu s pokrytím. Uznáváme staré mistry tesaře, protože jejich práce byla vždy, je a bude precizní jako ta naše. Jdeme s dobou, vybavení firmy je moderní, které nám umožňuje dělat pěknou práci. S našimi zákazníky se snažíme vyjít vstříc "dle možností" a řešíme problémy společnými návrhy.

www.pal-kol-dach.cz +420 777 619 506
Doporučujeme
Fotografie firmy

Jaroslava Kříženecká

Mnichovická 179, 280 02, Kolín – Kolín V

Provádíme zasklívání všemi druhy skel od běžných hladkých floatových, tak i skla s ornamentními vzory, přes skla speciální t.j. bezpečnostní, ohnivzdorná, keramická nebo kalená. Vedle běžného zasklívání vyrábíme a dodáváme skla atypická do koupelen a sprchových koutů. Dále skleněné desky, atypických tvarů,pod umyvadla současné moderní doby. Rovněž tak kalená skla pod krbová kamna a stolky atypických tvarů. Pro uspokojení náročnějších zákazníků vyrábíme a dodáváme isolační dvojskla, trojskla sestavena ze všech druhů skel s cílem dosáhnout co nejlepší zajištění tepelné pohody námi dodávaných ditermů

www.sklenari.com +420 721 336 933
Doporučujeme
Fotografie firmy

Jaroslav Nepovím

Kočí 180, 538 61, Kočí

Naší nejaktivnější činností se v poslední době stává výroba kuchyní na míru! Za dobu našeho působení jsme spolu s našimi klienty navrhly a zrealizovali řádově již stovky kuchyní. Dlouholeté zkušenosti na trhu jako výrobci a dodavatelé nábytku. Nábytek Nepovím vyrábí veškeré ATYPY BEZ PŘÍPLATKU! Stavíte, rekonstrujete, nebo jen chcete zmodernizovat svůj domov. V tom případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem.

http://www.nabytek-nepovim.cz +420 732 907 114
Doporučujeme
Fotografie firmy

Stanislav Bauer

Sokolečská 104, Poděbrady, 29001

Vyrábíme zejména pergoly, veškerý nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kuchyně na míru, dřevěné dveře, vestavěné skříně, botníky, ale i lavičky a zahradní altány. Vše na míru dle přání zákazníka vč. montáže a návrhu vašeho interiéru. SPECIALIZUJEME SE ZEJMÉNA NA VÝROBU: kuchyňské linky a kuchyně na míru, výroba dřevěných dveří, výroba kuchyňských stolů, výroba kuchyňských lavic a židlí, výroba nábytku na míru, výroba botníků a skříněk, výroba schodišť a obložení schodů, návrhy a realizace nábytku na míru, montáž a originální návrh interiéru, výroba zahradních pergol, návrh a výroba zahradních altánů, výroba zahradních lavic, výroba zahradního nábytku, obložení balkónů

http://www.truhlarstvi-podebrady.cz +420 739 004 559
Doporučujeme
Fotografie firmy

Miluše Fousková

Znojemská 710, Hrušovany nad Jevišovkou, 67167

Máte rádi kvalitní, sportovní nebo elegantní obuv? Pak je pro Vás naše prodejna obuvi Ilona právě pro Vás. Naši prodejnu naleznete v Hrušovanech nad Jevišovkou. V naší prodejně prodáváme obuv, dětskou obuv s atestem Žirafy, koženou galanterii, ponožky i doplňky obuvnictví. Přijímáme platební karty. V naší prodejně nabízíme: dámskou obuv, pánskou obuv, dětskou obuv, kabelky a kabely (psaníčka a mnohé jiné) peněženky, školní a sportovní batohy, vložky do bot (klasické i ortopedické), tkaničky, krémy a leštidla na boty, ponožky (klasické, nízké, zdravotní), bižuterie (sponky, čelenky, skřipce)

https://obuv-znojmo.cz +420 736 540 841
© 2018 | Firemní portál firem | Všechna práva vyhrazena